پیام مدیر عامل

پیام مدیرعامل:

به نام خداوند جان و خرد                    کزین برتر اندیشه بر نگذرد
خداوند نام و خداوند جای                    خداوند روزی ده رهنمــــای
اینجانب به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ایران شکلات (چیچک)، وظیفه  خود دانسته و می دانم که در امر توسعه ی تولیدات داخلی ِ مرغوب و با کیفیت و حلال – در حیطه ی صنعت مواد غذایی-  تمامی تلاش خود را به کار ببرم.   در این راستـــا، نتیجه ای که حاصل شده ،  به کار گیری دانش و فن آوری ِ روز جهــــان  و نصب و راه انــــدازی خطوط تولید پیشرفته و افزایش ِ روزافزون کیفیت و تنوع محصولات چیچک است.   به کارگیری نیروی متخصص و کارآمد و متعهد نیز در این راه سخت و پر فراز و نشیب، کمک شایانی بوده است لذا بر این باور هستم که بدون خِرَد ِ جمعی و مشورت با یکایک مسئولین در قسمت های مختلف – اعم از کارشناسان تهیه مواد اولیه مرغوب، مدیران خطوط تولید و... و در نهایت سازمان فروش – رشد و ترقٌی ِ روزافزون ِ گروه ِ صنعتی  چیچک حاصل نمی شد.
و جای بسی شکر دارد که این مجتمع توانسته در اشتغال زائی ِ در منطقه و در کل کشور نقش به سزائی داشته باشد.  جمعیت کارکنان مستقیم ِ این شرکت از مرز هزار نفر گذشته و با تکیه بر موهبت الهی می رود که روز به روز بر این جمعیت اضافه گردد.
بدیهیست که این شرکت  چون سی سال گذشته ، همچنان از پشتیبانی و حمایتِ مشتریان عزیز و گرامی و مصرف کنندگان محترم ِ محصولات چیچک برخوردار است... مصرف کنندگانی که سه نسل را شامل می شوند و بسیاری از آنان امروز پدربزرگ شده اند و به نوه های عزیز ِ خود شکلات چیچک هدیه می دهند. لذا از خداونــــــد می خواهیم که در قبال ِ این حمایت و پشتیبانی و وفاداری و اعتماد؛ به مجموعه ی شرکت ایران شکلات (چیچک) توانائی خدمتگزاریِ عنایت فرماید تا بیش از پیش،  با تولید و صادرات محصولات ِ باکیفیت ، سرباز ِ صدیقی باشد در جهتِ توسعه ی آوازه ی نام ِ بلند ایران اسلامی در اقصی نقاط گیتی.
و در پایان:  سپاس از آن خدائیست که به مدیران و کارکنان شرکت ایران شکلات، افتخار و توانائی ِ خدمت به این مرز و بوم را بخشیده است.

اکبر شانه زن خلجانی – مدیرعامل شرکت ایران شکلات (چیچک)